Ziraat Bankası Müşteri Numarası nedir?

Aslına birçok kanalla gerçekleştirebileceğimiz öğrenmesi ve ulaşması çok kolay bir işlemdir.

28-02-2017 08:51

Haberler »


 NASIL MÜŞTERİ NUMARASI ÖĞRENİRİZ?

  Ziraat Bankası müşteri numarası öğrenmenin bir kaç kolay yolu vardır. Bunlardan bir tanesi müşteri hizmetleri temsilcisini arayarak, gerekli bilgileri verdikten sonra müşteri numarasını öğrenmektir. Peki, bu nasıl olacak?

  444 00 00 - 0850 220 00 00 Ziraat Bankası Telefon Bankacılığı ile zamana ve mekana bağlı kalmadan şubelerinden yapabileceğiniz bankacılık işlemlerinizi 7 gün 24 saat telefon ile kolay bir şekilde bitirebilirsiniz.

 Sesli Yanıt Sistemi Aracılığı ile Yapılabilen İşlemler
 Hesap İşlemleri
 Kredi Kartı İşlemleri
 Şifre İşlemleri
 Faiz Bilgileri

  İnternet Şubesi aracılığıyla banka bulunan hesaplarınıza güvenli bir ortamda ulaşabilir, her türlü bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Gerekli güvenlik önlemlerinin alınması amacıyla karşınıza çıkacak olan sorulara dikkatle ve önemle cevap vermeniz gerekir.

 İNTERNET BANKACILIĞI

  İnternetten öğrenmek telefonla öğrenme sistemine göre biraz daha kolay diyebiliriz. Çünkü fazla vakit kaybetmemiş olursunuz. Yukarıda verdiğimiz telefon numarasını arayarak sesli yanıt sistemiyle istenilen bilgileri verdikten sonra müşteri numaranızı kolaylıkla öğrenirsiniz. Gelelim internetten bu işimizi nasıl halledeceğiz.

  Google adlı tarayıcıya Ziraat Bankası müşteri numarası öğrenme yazdıktan sonra karşınıza çıkan talimatları yerine getirmeniz gerekir. Yapmamanız gereken bir kaç husus var bunlara birazdan değineceğiz. Şimdi karşımıza gelen ziraat bankası internet bankacılığı sayfasıdır. Buraya ad, soy ad, tc kimlik ya da telefon numarası gibi bilgilerinizi girerek kolayca öğrenmeniz mümkün.

 TELEFON BANKACILIĞI

  Yukarıda verdiğimiz telefon numarasını arayarak 7/24 bu hizmetten yararlanmanız mümkün. Telefon açıldıktan sonra müşteri temsilcisiyle görüşürken kesinlikle kartınızın arka yüzündeki güvenlik kodunu vermeyiniz. Ailenizle ilgili genel bilgileri de karşı tarafa sesli olarak söylemeyiniz. Ad, soy ad ya da telefon numarası yeterli olacaktır.
 

Etiketler : Ziraat - Bankası - Müşteri - Numarası - nedir? -
YORUMLAR
Henüz Yorum Yok !
İlginizi çekebilecek diğer haberler
1